ProLife - 60 kapslí

Kód: 7-7-MYT113
Neohodnoceno
Značka: neuvedeno
899 Kč
skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
13.2.2023
Revoluční dvousložková směs vyvinutá pro zpomalení procesu stárnutí buněk a ochraně před oxidativním stresem Mimořádně vysoký antioxidační potenciál Bio Astaxanthin z řasy Haematococcus pluvialis Plnospektrální přírodní vitamín E, směs tokoferolů a tokotrienolů z palmy olejné Čistě rostlinné zdroje, vhodné pro vegetariány a vegany Bez GMO, bez využití pesticidů, toxinů nebo alergenů, bez konzervantů a barviv .  Ochrana buněk proti oxidativnímu stresu  Podporující dlouhověkost  Normální stav kostí a kloubů  Prevence stárnutí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Volné radikály spolu s toxickými škodlivinami vnějšího prostředí jsou nejvíc citovaným zdrojem patologických vlivů na fyziologické procesy člověka a na vývoj degenerativních onemocnění, tedy civilizačních chorob. V důsledku moderního životního stylu dochází v našem organismu k nepřirozené převaze volných radikálů nad antioxidanty, což vede k tzv. zvýšenému oxidačnímu stresu. Právě ProLife obsahuje Astaxanthin, který tento oxidační stres pomáhá kompenzovat, volné radikály tedy neutralizuje a pomáhá zpomalit proces stárnutí buněk, tím podporuje ochranu před oxidativním stresem.. 

Hlavní benefity produktu

  • Bio Astaxanthin - Astaxanthin je pro své unikátní vlastnosti označovaný za krále antioxidantů nebo látku budoucnosti. Připisují se mu účinky 800x silnější než má Koenzym Q10, 3000x silnější než má Resveratrol a dokonce 6000x silnější účinky než má vitamín C. Od ostatních antioxidantů se liší nejen svou silou, ale také jedinečným způsobem, kterým chrání buňky našeho organismu. Toto vzácné přírodní barvivo ze skupiny karotenoidů získáváme z mikrořasy Haematococcus pluvialis, pocházející z ekologické kultivace, v bio kvalitě. Uzavřený systém pěstování a přísně kontrolované podmínky umožňují získat absolutně čistý přírodní antioxidant.
  • Směs tokotrienolů a tokoferolů - Vitamín E je přírodní směs tokoferolů a tokotrienolů, které přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Zatímco známější tokoferoly jsou v přírodě zastoupeny celkem běžně (především jako součást semen, ořechů a některých olejů), tokotrienoly jsou mnohem vzácnější a současně vykazují mnohonásobně vyšší efektivitu v ochraně proti oxidativnímu poškození našeho organismu. Pouze surový olej z palmy olejné extrahovaný z plodů této rostliny (Elaeis Guineensis) poskytuje takto koncentrované množství tzv. plného spektra vitamínu E. Koncentráty z této červené palmy představují v současné době nejlepší zdroj těchto vzácných tokotrienolů.
 

Složení

Bio MCT olej, Směs tokotrienolů a tokoferolů, Bio Astaxanthin

 

  1 kapsle obsahuje % RHP *
Bio Astaxanthin 4 mg -
Směs tokotrienolů a tokoferolů 125 mg -
Vitamín  (d-alfa tokoferol) 4,4mg 36,6%
Směs tokotrienolů (d-alfa, d-beta, d-gamma, d-delta) 19 mg -

 *RHP = referenční hodnota příjmu

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: