PRO Mass 2,5kg jahoda

Kód: 5-5-40005
Neohodnoceno
Značka: CNP
759 Kč
dočasně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRO MASS
 
Doplněk stravy, se sladidlem. CNP = originální sportovní výživa z Velké Británie s tradicí od roku 1998.
 
PRO MASS = Funkční fainer s obsahem dvou druhů proteinu - koncentrátu syrovátkového proteinu a koncetrátu mléčného proteinu. PRO Mass dále obsahuje MCT tuky (triglyceridy s dlouhým řetězcem) a maltodextrin. Dodává tak svalům potřebné stavební látky pro budování nové svalové hmoty a zároveň palivo a energii, která je využitelná pro doplnění svalového glykogenu.
 
Stavební látky = Koncentrát syrovátkového proteinu + koncetrát mléčného proteinu
Palivo a energie = MCT tuky + maltodextrin
 
 
Obsažené látky
 
Koncentrát syrovátkového proteinu (mléko a sojový lecitin)
 
Syrovátkový koncentrát patří mezi rychle stravitelné zdroje bílkovin s vysokou biologickou hodnotou, který je vhodný pro použití po tréninku. Obsahuje všechny důležité aminokyseliny, je bohatý na BCAA (větvené aminokyseliny: leucin, isoleucin, valin) a oproti izolátu také více bioaktivních frakcí - laktoglobulin, laktoferrin, laktalbumin a další. Syrovátka vzniká při srážení mléka a dále se zpracovává např. mikrofiltrací, která odstraní laktózu a další balastní látky.
 
Koncentrát mléčného proteinu (micelární kasein, syrovátkový protein)
 
Mléčný koncentrát obsahuje syrovátkovou bílkovinu a kasein, díky kterému se tento protein tráví delší dobu. Jde o plnohodnotnou bílkovinu s obsahem proteinu okolo 80 %. Koncentrát obsahuje všechny nezbytné aminokyseliny ve vysokém množství a při kvalitním původu suroviny jde ideální zdroj stavebních látek pro svaly.
 
Palivo a energie
 
MCT tuky
 
MCT tuky (trygliceridy s dlouhým řetězcem) jsou velmi specifické látky získávané frakční destilací např. z kokosového tuku. Získaný olej s obsahem mastných kyselin se středně dlouhým řetězcem je využíván organismem jiným způsobem než klasické tuky - vstřebává se i při tělesné zátěži a ihned po vstřebání může být využit pro energetické účely. Nevstřebá se v podkoží a zároveň má také dvakrát vyšší energetickou hodnotu než sacharidy. Je tak ideálním palivem pro namáhané svaly, kterým pomáhá obnovit vyčerpaný glykogen.
 
Maltodextrin
 
Maltodextrin je polysacharid, vzniklý spojením několika molekul glukózy.  Hodí se pro doplnění energie po tréninku a pro doplnění svalových zásob glykogenu. Spolu s MCT tuky tvoří komplexní zdroj paliva a energie pro výkonem vyčerpané svaly.
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Budování svalové hmoty
- Posílení tréninkových výsledků
- Regeneraci
 
Hlavní benefity produktu:
 
- Efektivní budování svalové hmoty + stavební látky i palivo pro svaly + energie
 
 
CNP PROFESSIONAL = ŠPIČKOVÁ KVALITA S TRADICÍ VÍCE NEŽ 20 LET
 
CNP Professional je originální sportovní výživa z Manchesteru s tradicí od roku 1998. Dobré jméno značky je nerozlučně spjato se zakladatelem, britskou legendou Kerry Kaysem a nezávislou organizací producentů farmářského mléka First Milk (2000 nezávislých farmářů po celé Anglii, Skotsku a Walesu).  Kerry Kayes je bývalý britský kulturista, trenér a výživový specialista. Kayes pravidelně a dlouhodobě poskytuje cenné rady špičkovým sportovcům a klubům, ať se jedná o UFC, nebo špičkové týmy Premier League, rugby, cyklistické týmy a další.
 
Říká se, že pokud chcete něco udělat perfektně, obvykle to musíte udělat sami. Proto vyrábí v CNP Professional své vlastní výrobky „in-house“ a jako přímý výrobce jsou proto hrdí na vysokou kvalitu. Na rozdíl od jiných společností jsou schopni vyrobit téměř vše, co používáme, a to vždy podle našich vlastních náročných standardů. Produkty CNP jsou kompatibilní se Světovou antidopingovou agenturou (WADA) a jsou testovány společností LGC (dříve HFL Sport Science), jednou z nejuznávanějších nezávislých laboratoří pro dozor nad dopingem.
 
Balení: 2,5 kg
 
Dávkování: Smíchejte 100 g (4 odměrky) s 568 ml vody (balení vystačí na 25 dávek), nebo 50 g (2 odměrky) s 568 ml mléka (balení vystačí na 50 dávek). Rozdíl ve výsledných nutričních hodnotách viz. tabulka níže.
 
Upozornění: Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí a přímého slunce. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Může obsahovat stopy  vajec a lepku. Vhodné pro vegetariány.
 

 
Výživové údaje:
 
 
 100g (4 odměrky)*
 s 568 ml vody 
 50 g (2 odměrky)**
 s 568 ml odstředěného mléka
 Energetická hodnota
 1664 kJ/ 393 kcal
 1610 kJ/ 378 kcal
 Tuky
 4,9 g
 3,6 g
 z toho nasycené mastné kyseliny
 3,1 g
 2,3 g
 Sacharidy
 51 g
 50g
 z toho cukry
 7 g
 27 g
 Bílkoviny
 35 g
 37 g
 Sůl
 0,17 g
 0,72 g
*1 dávka při ředění vodou odpovídá 100 g (4 odměrky). Balení obsahuje 25 dávek.
**1 dávka při ředění odstředěným mlékem odpovídá 50 g (2 odměrky). Balení obsahuje 50 dávek. 
†Vyšší hodnota cukru při namíchání s mlékem je způsobena přítomností přirozeně se vyskytující laktózy v mléce.
 
 
Složení: maltodextrin, koncentrát syrovátkového proteinu (mléko, sójový lecitin), koncentrát mléčného proteinu (micelární kasein, syrovátkový protein), aroma, olej s triglyceridy se středně dlouhým řetězcem (MCT), zahušťovadlo xantanová guma, barvivo prášek z červené řepy, sladidlo sukralóza.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: