O nás

Vítejte na webu ObchodZdravě.cz.

Možná si říkáte, další z mnoha! Proč bych měl/a nakupovat zrovna tady? Na následujících řádcích vás přesvědčíme, že jste na správném místě.

Trh s doplňky stravy patří k jedněm z nejrozvinutějších odvětví celosvětového obchodního trhu. Tablety, kapsle, tinktury, prášky, extrakty či speciální směsi můžete nyní sehnat jak v lékárnách a specializovaných obchodech, tak si je můžete poměrně pohodlně objednat na internetu a to nejenom v rámci České republiky, ale i ze světa. Bez zásahu lékaře či bez porady se specialistou si tak můžete doslova naordinovat doplňky stravy nejrůznější kvality a navíc v neomezeném počtu. 

Kvalitní informace, kvalitní doplňky
I když je legislativa, alespoň u nás, velmi pečlivá a přísná, stále by každý uživatel měl cílit na opravdu kvalitní doplňky stravy. Ty jsou na rozdíl od těch nekvalitních, často levnějších preparátů, mnohem efektivnější, bývají co do složení čistší a jsou sestaveny s maximální snahou o přirozenost. Navíc nezatíží váš organismus zbytečnými aditivy, která mohou být na seznamu kontroverzních látek. Mluvíme hlavně o syntetických barvivech, konzervantech a některých umělých sladidlech. Ve vašem rozhodování při nákupu by tedy neměla hrát hlavní roli cena jako ten nejdůležitější parametr.

Každý člověk se vyzná v něčem jiném a je nám naprosto jasné, že studovat do detailu co každý doplněk obsahuje a ještě tomu navíc rozumět, je často nadlidský výkon. Kvalitní informace jsme začali šířit nejprve na našich webech Vitalweb.cz a Zdravě.cz, které se věnují zdravému životnímu stylu – hlavně zdravé výživě a zdraví. Zde často také naleznete doplňující informace k různým přírodním látkám, zdravotním neduhům či vitamínům a minerálním látkám. Založení e-shopu, tedy postoupit praktickou nohou dále, bylo jen dalším logickým krokem.

Váháte, který je ten správný doplněk stravy? Který je jen zbytečně drahý a nebo který vás sice láká pěkným obalem, ale jeho účinnost je nízká? Nevíte, jestli má cenu zaplatit si konzultaci? Zeptat se známého? Máme lepší řešení....

Na e-shopu najdete jen to nejlepší
Chceme vám vše usnadnit. Na e-shopu ObchodZdravě.cz naleznete jen ty nejkvalitnější doplňky stravy, které vykazují vysokou efektivitu účinnosti, mají výbornou vstřebatelnost a neobsahují žádná kontroverzní aditiva. Možná se vám bude zdát, že jsou drahé. Ano, jsou dražší než ty, které si můžete nakoupit např. v síti drogérií, ale co do složení se diametrální liší. A do čeho jiného bychom měli spíše investovat, než do svého zdraví?
 

Doplňky pro vás vybírá odborník
Nyní už víte, že u nás naleznete jen vysokou kvalitu. Jak nám ale můžete věřit? Kde je důkaz? Partneři, firmy i všechny doplňky, které jsou zařazovány na web, jsou pod drobnohledem odbornice na výživu a biochemičky, která se na doplňky stravy specializuje, RNDr. Michaely Bebové, kterou můžete znát jako Biochemičku. Dbá na to, aby partneři sdíleli stejnou filozofii jako my a aby se na webu neobjevilo nic, co bychom mohli označit jako pochybné. Máte tedy jistotu, že každý jeden doplněk tu má své místo. Ani doplňkový sortiment v podobě potravin v kvalitě nepokulhává. Najdete zde jen kvalitní produkty, kterými si můžete zpestřit vaši objednávku.

SPECIÁLNÍ BALÍČKY
Aby toho nebylo málo, připravili jsme pro vás odborně nakombinované doplňky stravy, které tvoří různé specializované balíčky. Poslouží vám k přiblížení se vašemu zdravotnímu cíli a ulehčí vám přemýšlení nad tím, co s čím kombinovat.

 

Přejeme vám příjemný nákup a nezapomeňte na hlavní zásadu užívání doplňků stravy: „Méně je někdy více“           

 

Tým ObchodZdravě.cz