Omega 3 - Enhanced BioPlus - 90 kapslí

Kód: 7-7-MYT114
Neohodnoceno
Značka: neuvedeno
899 Kč
skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
13.2.2023
Unikátní receptura s vysokým obsahem polyfenolů v podobě přírodního hydroxytyrosolu z oliv, skvělý poměr EPA a DHA Přirozená triglyceridová forma Patentovaný antioxidační mix Vysoká stabilita oleje díky speciální technologii plnění kapslí Unikátní hodnoty stability (acidita, anisidin, peroxidy) HPMC kapsle z rostlinné celulózy, bez želatiny, sortbitolu a glycerolu    Normální činnost mozku  Normální činnost srdce  Normální stav zraku  Polyfenoly z olivového oleje přispívají k ochraně krevních lipidů před oxidativním stresem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Omega 3 mastné kyseliny jsou pro člověka naprosto esenciální živinou. Pokud pocházejí z kvalitního zdroje, můžeme díky jejich mimořádné síle čerpat z celé řady benefitů a pozitivních účinků na zdraví. Působí pozitivně zejména na kardiovaskulární systém, podporují správnou činnost mozku a normální stav zraku. Tato prémiová inovativní směs olejů, se skvělým poměrem aktivních látek EPA a DHA, je navíc obohacena o extrakt z rozmarýnu a přírodní polyfenoly, které nejen udržují olej v perfektní stabilitě, ale jsou také známé pro své blahodárné účinky. 

Hlavní benefity produktu

  • Omega 3 mastné kyseliny Omega 3 Enhanced BioPlus je prémiový produkt obsahující směs esenciálních tuků, pocházejících z malých ryb žijících ve volné přírodě. Malé druhy ryb mají kratší životní cyklus a nestihnou akumulovat tolik nežádoucích látek z prostředí. Unikátní hodnoty stability (acidita, ansidine, peroxidy) řadí tento produkt mezi špičkové oleje. Obsažené přírodní polyfenoly, získané z plodů oliv, nejen přispívají ke stabilitě produktu, ale současně zvyšují biologickou dostupnost pro naše tělo. Díky skvělému poměru aktivních látek (36% EPA, 24% DHA), můžeme využít veškeré blahodárné účinky podporující normální činnosti mozku, srdce a normálního stavu zraku. 
  • Přírodní hydroxytyrosol Omega 3 mastné kyseliny jsou velmi citlivé na světlo, vzduch a teplo. Abychom zamezili degradaci, obohatili jsme směs špičkovým antioxidantem získaným při výrobě olivových olejů z plodu olivovníku (Olea europeae). Hydroxytyrosol, hlavní a nejaktivnější polyfenol obsažený v olivách, je mezi přírodními molekulami považován za jednu s nejvyšší antioxidační kapacitou jako lapač volných radikálů. Má nejen schopnost chránit citlivý olej a udržet jej v perfektní kondici po celou dobu expirace, ale navíc je známý pro své blahodárné účinky na lidský organismus. Pomáhá udržet normální krevní tlak, pozitivně ovlivňuje hladinu cukru v krvi, podporuje normální činnost gastrointestinálního traktu a podporuje imunitu. Příznivě podporuje kardiovaskulární systém, dýchací systém a funkci močových cest a ledvin.
 

Složení

Složení: Rybí olej (rybí olej, extrakt bohatý na tokoferol, MCT olej, slunečnicový lecitin, extrakty z rozmarýnu);

Kapsle: Hydroxypropylmethylcelulóza; slunečnicový olej, výtažek z plodu olivovníku (Olea Europaea);

Zahušťovadlo: Žlutý včelí vosk; Emulgátor: slunečnicový lecitin

 

  4 kapsle obsahují % RHP *
 
Rybí olej
1740 mg -
Omega 3 1000 mg -
EPA 513,3 mg  
DHA 348 mg -
Olea europaea 140 mg -
- Polyfenoly 25,2 mg -
- Hydroxytyrosol 14 mg -

 *RHP = referenční hodnota příjmu

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: