MORINGA PREMIUM

Kód: 127-2-22
Neohodnoceno
459 Kč
dočasně nedostupné
Položka byla vyprodána…
100% sušina z listů Moringy olejodárné v BIO kvalitě. Superpotravina.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení: 60 tabolek

Obsah jedné tobolky: 310 mg sušiny z listů moringy olejodárné


Listy moringy mají vysokou nutriční hodnotu. Příroda jim nadělila takovou směsici živin, která zatím v žádném jiném přírodním zdroji nebyla potvrzena. Jsou v něm zastoupeny vitaminy, minerály, omega-3, omega-6 a omega-9 mastné kyseliny. Jsou jedním z nutričně nejbohatších rostlinných zdrojů potravy a jediným, který obsahuje všechny pro člověka potřebné esenciální aminokyseliny.

Právem získaly přívlastek superpotravina. Živiny v nich obsažené zajišťují správné fungování stovek biochemických reakcí, které probíhají v našem těle non-stop. Mnohé z nich působí jako antioxidanty a pomáhají nám zbavovat se škodlivých látek. Aminokyseliny jsou nezbytné pro růst a obnovu buněk. Chlorofyl obsažený v zelených listech přispívá k tvorbě hemoglobinu.
Moringa pomáhá našemu organismu posílit jeho přirozenou obranyschopnost a v době nemoci nám dodá sílu, kterou potřebujeme k jejímu překonání. Pravidelné užívání moringy má za výsledek, že máme více energie, cítíme se mladší a vitálnější a celkově lépe vypadáme. A protože v našem těle souvisí vše se vším, určitě to přispěje i k lepší psychické pohodě.

V listech moringy se skrývá několikanásobně více živin než ve stejném množství jiných obecně známých přírodních zdrojů, které jsou běžnou součástí naší potřeby. Jen pro srovnání: 25krát více železa než špenát, 15krát více draslíku než banány, 9krát více proteinu než jogurt, 17krát více vápníku než mléko, 10krát více vitamínu C než červené hrozny.
Nejvýznamnější vitamíny: A, C, D, E, K, B1, B2, B3, B5, B7, B9, B12
Nejvýznamnější minerály: vápník, hořčík, fluor, molybden, železo, mangan, sodík, draslík, selen, fosfor, zinek, síra, chrom.

Další významné složky: proteiny, chlorofyl, důležité stopové prvky, enzymy.
Z čeho jsou vyrobené tablety produktu MORINGA PREMIUM?
Tablety, ve kterých je uložený prášek z listů moringy, jsou z látky hypromelóza.
Hypromelóza je netoxická potravinářská látky přírodního původu, která se používá jako činidlo s řízeným postupným uvolňováním léčebné složky do trávicího traktu. Je vhodná i pro vegany.

Proč naši MORINGU PREMIUM?

Naše MORINGA PREMIUM je pěstovaná ve Španělsku v oblasti Tenerife v prémiové BIO kvalitě.
Všechny naše produkty se vyrábějí pod kontrolou Státní agentury pro výživu a léčiva (FDA) a jsou certifikované v Evropské unii. K výrobě všech našich výživových doplňků se využívají nejkvalitnější přírodní suroviny a jsou vyvinuté na základě nejnovějších výsledků vědeckého výzkumu v oblasti lékařství a nutričních doplňků i přírodního léčitelství. Zárukou jejich maximální bezpečnosti a kvality je i skutečnost, že systematicky sledujeme světové inovace v oblasti péče o lidské zdraví a dodržujeme podmínku, která je pro nás zásadní – nezávislost a partnerství výhradně s renomovanými výrobci přírodních produktů disponujícími certifikáty světové kvality.

Výživové doplňky nenahrazují pestrou stravu a zdravý životní styl.
 

Doporučená dávka

Dospělí: 1 - 2 tobolky 2x denně po jídle; děti: 1 tobolka 2x denně po jídle; těhotné ženy: 1 - 2 tobolky 2x denně po jídle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: