Magu's Secret, bylinná směs pro ženy

Kód: 3-3-738
Neohodnoceno
Značka: Dragon Herbs
849 Kč
dočasně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magu's Secret

Pečlivě vybraná kombinace bylin napomáhá dosažení vnitřního stavu „bohyně“ – vyrovnané, zdravé, krásné, svobodné bytosti s vědomou mocí nad svým životem. „Žena bohyně“ stojí v protikladu k utlačované a vystresované ženě, která má pocit, že je obětí okolností. Podle tradiční čínské medicíny vám tento přírodní elixír rozhýbe energii a rozproudí krev v žilách.

Magu's Secret

Při čem pomůže

 

Zdraví/vitalita

 • Harmonizuje ženský organizmus
 • Snižuje dopad stresu na tělo i mysl
 • Příznivě působí na žaludeční sliznici (hlavně při stresu)
 • Více...
  • Jako adaptogen zvyšuje odolnost při zvýšené fyzické i psychické zátěži
  • Brání výkyvům v náladách
  • Podporuje zdravý imunitní systém
  • Prospěšně působí při náchylnosti k alergiím

Sport

 • Je vhodným doplňkem pro aktivní ženy i muže
 • Zvyšuje výkonnost organismu i psychiky při sportovní zátěži
 • Snižuje dopad fyzického vyčerpání na tělo, včetně hormonálního systému
 • Více...
  • Zlepšuje metabolismus tukové tkáně
  • Napomáhá při rozproudění zpomalené látkové výměny
 

Složky a účinné látky

Lykopen
Antokyany
Kyselina ferulová
Sitosterol
Flavonoidy
Silice

Pro koho je Magu’s Secret vhodný především?

Pro ženu aktivní
 

Snižuje dopad každodenního stresu na tělo i mysl. Chrání citlivou žaludeční sliznici. Brání „černým myšlenkám“, aby ovládly vaši náladu.

Pro ženu hledající hormonální rovnováhu
 

Příznivě působí na hladinu prolaktinu, hormonu, který tělo ve zvýšené míře vytváří při stresové zátěži, a tím harmonizuje celý hormonální systém.

Pro ženu, která by ráda zhubla
 

Probudí váš zpomalený metabolismus, takže budete rychleji ubírat na váze. V průběhu hubnutí budete psychicky silná a vyrovnaná.

Pro ženu studující, pracující i na mateřské
 

Napomáhá při soustředění a celkově vede k duševní rovnováze. Navíc už nebudete na všechno pořád zapomínat.

Pro mrštnou sportovkyni
 

Snižuje dopad vysokého sportovního nasazení na tělo i mysl. Dopomůže vám ke krásnému, silnému a odolnému tělu.

Pro muže sportovce
 

I po velmi intenzivním tréninku se nebudete cítit tolik unavení. Pro snížení následků fyzického i psychického stresu.

Alergeny a kontraindikace

Alergie na některou z obsažených bylin
 
Děti a dospívající do 18 let
 
Těhotné a kojící matky
 
Ženy, které by neměly zvyšovat svou hladinu estrogenů
 
Ženy při stavech zvýšené krvácivosti,, včetně menstruace
 
Užívání některých léků

Pokud se vás týká některá z těchto poznámek, poraďte se před konzumací nejprve s vaším lékařem.

Příběh a tajemství bohyně Magu

Číst celé

Legenda vypráví, že Magu žila v 5. nebo 6. století n. l. v chudých poměrech. Živila se jako švadlena a její otec jako chovatel koní, kterému často při práci pomáhala. Jednoho dne dostala od cizího muže broskev, ale místo toho, aby se s otcem rozdělila, darovala ji na ulici chudé ženě. Magu pro ni pro ni chtěla ještě pak připravit pokrm ze svých vlastních zásob, ale když se vrátila zpátky na ulici, našla místo ženy kámen broskvové barvy.

Magu kámen zasadila a starala se o něj tak dlouho, až z něj vyrostla broskvoň. Ta později plodila ovoce pro všechny, kteří její plody potřebovali. Zanedlouho lidé zjistili, že ovoce tohoto stromu zázračně léčí a Magu byla označena za bohyni, která vládne elixírem života.

Jak praví většina mytologických příběhů, Magu, která vládla účinky rostlin a pomáhala nemocným v jejich nesnázích, byla okouzlující mladá žena. Její síla a krása se staly symboly pro uzdravení. Je patronkou vitality, jež drží ochrannou ruku nad smrtelníky. Je také úzce provázána s cykly Země. Je zobrazována jako věčně mladá.

O výrobci a kvalitě produktu

Americká společnost Dragon Herbs spolupracuje s dodavateli těch nejlepších a nejbezpečnějších surovin. Své bylinné produkty vyrábí s obrovskou pečlivostí a láskou již více než 30 let. Prezident společnosti Ron Teeguarden zasvěcuje svůj život tonizujícím bylinám a tradiční čínské medicíně, protože považuje chemicky neznečištěné byliny (a potraviny vůbec) za nezbytnou součást zdraví každého člověka.

Krédem Dragon Herbs je kvalita. Proto ve spolupráci s vědeckými pracovníky vyvíjí receptury přípravků tak, aby byly maximálně efektivní a účinné. Využívány jsou pouze nejkvalitnější suroviny z původních zdrojů, nedotčených průmyslovým znečištěním. Jako výrobci mají pod kontrolou celý proces od samotného sběru až po výrobu výtažků a kapslování. Extrakty z použitých bylin si tak zachovávají maximum životodárné síly. Proto je Dragon Herbs nositelem čínského označení „Di Tao™ company = Earth Tao (Dao)“, které smí používat pouze bylinářské firmy nejvyšších standardů.

Veškeré zdroje použité na výrobu produktů Dragon Herbs jsou přísně kontrolovány, byliny jsou sbírány pouze v místech nezatížených chemickou kontaminací nebo genetickým inženýrstvím. Výrobky pak podléhají kontrolám amerických úřadů a splňují ty nejpřísnější evropské i japonské normy. Jelikož však v Asii není plošně zavedená bio-certifikace pro byliny (natož pro ty, které rostou divoce) nenesou některé z používaných surovin v jejich produktech toto označení. Firma však klade důraz na to, aby podmínky, v nichž všechny byliny rostou, reálně odpovídaly parametrům „BIO“.

Dragon Herbs je zodpovědnou společností, která se angažuje v řadě enviromenrálních témat, obzvláště v otázkách znečištění ovzduší. Zasazuje se o to, aby byl celý proces zpracování bylin ekologicky udržitelný a vytvářel co nejnižší uhlíkovou stopu. Se svými dodavateli obchoduje v souladu s kritérii Fair Trade.

Bohyně Magu's
 

Kvalita

Všechny složky přípravku jsou 100% přírodní a nedotčené průmyslovým znečištěním. Jsou bez přidaného cukru, chemických barviv, konzervantů a jiných pomocných látek. Pěstitelé všech obsažených bylin mají pod kontrolou celý proces samotného sběru až po výrobu výtažků. Díky unikátní kombinaci a zpracování jednotlivých složek vzniká maximálně funkční produkt.

Je ideální pro všechny, včetně vegetariánů, veganů i alergiků na mléko či lepek.

 

Kvalita

Všechny složky přípravku jsou 100% přírodní a nedotčené průmyslovým znečištěním. Jsou bez přidaného cukru, chemických barviv, konzervantů a jiných pomocných látek. Pěstitelé všech obsažených bylin mají pod kontrolou celý proces samotného sběru až po výrobu výtažků. Díky unikátní kombinaci a zpracování jednotlivých složek vzniká maximálně funkční produkt.

Je ideální pro všechny, včetně vegetariánů, veganů i alergiků na mléko či lepek.

 

Doporučené dávkování

2× denně 3 kapsle zapít vodou (pokud není doporučeno jinak)

Věděli jste že...

 • Pokladem Magu’s Secret je kyselina ferulová získávaná z kořene anděliky čínské. Je hotovým ochráncem při stresu a fyzické námaze. Hodně ji využívají sportovci (obzvláště siloví), protože zvyšuje fyzickou sílu a dokáže zmírnit pocit únavy. Zlepšuje také náladu díky tomu, že podporuje uvolňování endorfinů.
 • Andělika je také známá tím, že svou harmonizací hormonální rovnováhy přispívá ke zdravému libidu. Má tedy vliv na celkové zkvalitnění sexuálního prožívání.
 • Více zajímavostí...
  • Zpracování kořene anděliky je velmi náročné. Nesmí dojít k poranění při sklizni nebo poškození během skladování. K získání blahodárných látek z této rostlinky je potřeba velmi jemné zacházení. Magu’s Secret obsahuje tuto surovinu získanou prvotřídními postupy, které pečlivě uchovávají její životodárné účinky.
  • Z kyseliny ferulové obsažené v andělice je odvozena další zajímavá látka ferulát sodný. Ta je v Číně oficiálním léčivem pro prevenci trombóz a kardiovazkulárních příhod. V USA a v Evropě je ferulát sodný dostupný na trhu v podobě doplňků stravy. Magu’s Secret všechny tyto výhody kumuluje.
  • Mocným klenotem Magu’s Secret je také lykopen – červené barvivo obsažené v kustovnici nebo v rajčetech. Je to mocný antioxidant a dokáže podpořit imunitu. Po tepelné úpravě je až dvojnásobně aktivnější, proto je tímto způsobem zpracován i v Magu’s Secret.
  • Byliny obsažené v Magu’s Secret byly také mnohokrát zkoumány v oblasti účinků na vznik a rozvoj novotvarů v lidském těle.

Složení

 • Klanopraška čínská plod
  (Schisandra chinensis – fructus)
 • Kustovnice čínská plod
  (Lycium chinensis – fructus)
 • Andělika čínská kořen
  (Angelica sinensis – radix)
 • Pivoňka bílá kořen
  (Paeonia lactiflora – radix)
 • Pazvonek kořen
  (Codonopsis – radix)
 • Cynomorium nať
  (Cynomorium songaricum – herba)
 • longan plod
  (Dimocarpus longan – fructus)
 • Rostlinné kapsle z pullulanu
 • Rýžový prášek

Vhodné kombinace

Secret Ceres

Výborný doplněk k Magu’s Secret pro ženy náchylné k častým vaginálním infekcím, či v případě psychosomatických potíží.

Detail

B-Komplex

V případě dlouhodobého stresu, vypětí, únavy či při sportu jde přirozený zdroj vitamínů B s Magu’s Secret ruku v ruce.

Detail

Complete Power

Zasytí a dodá energii! Kromě blahodárných účinků na zdraví příznivě ovlivňuje proces hubnutí.

Detail

Esenciální oleje

Jejich síla nás chrání při stresu, náchylnosti k infekcím a mnoha dalších specifických potížích.

Detail

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: