Friendly Force™ veganská probiotika, kapsle Množství 120 kapslí

Kód: 3-3-151_467
Neohodnoceno
Značka: HealthForce
1 990 Kč
skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
29.3.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Říká se, že naše zdraví začíná v trávicím traktu. Hýčkejte si vyvážený stav střevního mikrobiomu! Veganská probiotika Friendly Force kombinují 13 kmenů prospěšných a vysoce kvalitních probiotických bakterií se synergicky působící prebiotickou rostlinnou směsí, která podporuje a celkově zvyšuje blahodárné účinky probiotik na naše zdraví.

Symbiotický efekt probiotik a prebiotik podporuje zdravý stav střevní mikroflóry, bezproblémové trávení a posilní imunitu. To vše díky 100% přírodnímu, výborně biologicky dostupnému veganskému produktu bez obsahu chemických látek, aditiv a látek živočišného původu. 

Posilněte svůj organismus přirozenou cestou!

SEZNAMTE SE S FRIENDLY FORCE

Friendly Force je špičková, čistě přírodní symbiotická směs rostlinného původu. Obsahuje unikátní kombinaci 13 kmenů prospěšných a vysoce kvalitních probiotik, smíchaných s pečlivě vybranými kořeny celistvých potravin (yacon, lopuch a proskurník lékařský) a mořskou řasou z certifikovaného ekologického zemědělství. Ty jsou zdrojem mnoha účinných látek s prebiotickými vlastnostmi (inulin, fruktooligosacharidy, polysacharidy), které podporují růst a činnost střevních bakterií.

Díky tomu, že jsou obsažené bakteriální kmeny odolné vůči žaludečním kyselinám a žluči, a protože vykazují dobrou přilnavost k buňkám tlustého střeva, naše tělo si dokáže z tohoto potravinového doplňku vzít skutečně maximum jeho výhod.

Friendly Force se pyšní až 40 MLD CFU. Toto číslo nám udává, kolik prospěšných mikroorganismů žije v jedné dávce až do data vypršení trvanlivosti.

Friendly Force jsou vyrobena z přírodních surovin výhradně rostlinného původu. Nesou certifikaci Vegan, Gluten-Free (bez lepku) a Kosher Pareve (bez mléčných kultur).


 

KDY VÁM PROBIOTIKA FRIENDLY FORCE POMŮŽOU? 

  • Při trávicích potížích, včetně tendencí k průjmům, zácpám, nadýmání nebo jinému střevnímu dyskomfortu.
  • Pro obnovu nebo nastolení zdravé mikroflóry – jako součást detoxikační kúry.
  • Pro celkové posílení střevního mikrobiomu před cestováním
  • Po antibioticích (ideální je krátkodobá intenzivní kúra).
  • Při chronickém nedostatku některých vitamínů skupiny B – přátelské střevní mikroogranismy totiž vytvářejí některé vitamíny skupiny B.

Co jsou to probiotika a co prebiotika?

Probiotika

Probiotika jsou kultury „přátelských“ mikroorganismů, které, máme-li je v adekvátním množství, prospívají zdraví střevní mikroflóry, zlepšují její rovnováhu a zároveň snižují riziko přemnožení patogenních bakterií a vzniku nežádoucích procesů v trávicím traktu. Napomáhají harmonickému trávení a zpracování potravy, podporují přirozený metabolismus a mají velký přínos pro imunitu. Celkově tak posilují naše zdraví.

Prebiotika

Prebiotika představují nestravitelnou složku potravy, tvořenou zpravidla oligosacharidy. My je však známe spíše pod pojmem „vláknina“. Prebiotika podporují růst, množení a zakládání nových kolonií probiotické střevní mikroflóry, tvořené zejména bifidobakteriemi a laktobacily. 

Pokud zkombinujeme prebiotika a probiotika dohromady, vzniká symbiotikum (též synbiotikum). Tyto látky jsou výsledkem metabolického procesu bakterií a mají význam pro správnou funkci imunitního systému.

 


 

Proč je vyvážená střevní mikroflóra tak důležitá?

Takzvaný střevní mikrobiom je v současnosti středem zájmu medicíny po celém světě. V našem zažívacím traktu se nachází miliony symbiotických mikroorganismů. Mají zásadní vliv na naši imunitu, náladu a celkové zdraví. Jejich správné složení a  množství je velmi důležité. Nadměrná konzumace alkoholu, antibiotik, analgetik a dalších léků, rafinovaných cukrů a nezdravých potravin může vychýlit rovnovážný stav, což často vede k alergiím, kožním problémům, civilizačním nemocem a dokonce i k psychickým obtížím. 

V kostce můžeme říct, že střevní mikrobiom hraje klíčovou roli zejména v těchto oblastech:

  • má nezastupitelnou funkci v trávicích procesech,

  • funguje jako ochrana trávicího traktu proti přemnožení nežádoucích bakterií nebo virů,

  • zodpovídá za tvorbu biologicky aktivních látek, které jsou důležité pro vyvážené fungování dalších biochemických procesů v těle.

Není tedy divu, že zdravou střevní mikroflóru spojují mnozí lékaři i vědci s celkovým zdravím lidského těla i psychiky. Jak již bylo řečeno, souvisí zejména s imunitou, která se tvoří na základě širokého komplexu jevů a ve velké míře zahrnuje právě procesy probíhající v tlustém střevě. Vyváženost střevního mikrobiomu je tedy důležitým předpokladem dobré imunity. 

Proč je správná funkce imunitního systému tak důležitá? Odpověď je prostá, jeho přirozený balanc souvisí s celkovým zdravím a naopak kvůli poruchám vzniká množství rozšířených civilizačních chorob. Jak známo, do oblasti poruch imunitního systému nespadá jen snížená obranyschopnost, ale také alergické reakce nebo četná autoimunitní onemocnění.


 

Další výhody Friendly Force

100% přírodní veganské kapsle

Probiotika jsou balena ve veganských kapslích z fermentované tapioky. Neobsahují přidané soli, cukr, lepek, umělá barviva, chemická aditiva, konzervanty ani plnidla. 

 

Ekologické balení

EcoFresh Nutrient Lock™ – Obal výrobku je ohleduplný vůči přírodě i lidskému zdraví. Vyrábí se ze zatmaveného skla, které je dále recyklovatelné. Z běžných plastových krabiček mohou při vyšších teplotách přecházet toxické látky do produktu. Oproti tomu tmavý skleněný obal prodlužuje životnost doplňku stravy a pomáhá v něm zachovat maximální obsah živin.

TruGanic™
Jedná se o velice přísný americký standard kvality, který splňuje ještě striktnější kritéria než běžné potraviny v BIO kvalitě. Standard TruGanic™ byl vytvořen lékařem z HealthForce, Jamethem Sheridanem, za účelem prokázat absolutní čistotu.

Produkty s označením TruGanic™ musí podstoupit řadu testů, aby prokázaly, že jsou 100% bez pesticidů, insekticidů a herbicidů, absolutně bez GMO a že vykazují nulovou hodnotu radiace. Při výrobě nejsou použity toxičtí čistící činitelé a přidané látky. Pravidelnými kontrolami je také zajišťována kvalita vzduchu a čistoty.


Potravinové doplňky s certifikátem TruGanic™ tak mají dosahovat těch nejlepších možných výživových účinků.

 


 

Další informace

Dávkování

2 kapsle denně, zapít vodou

 

Složení v denní dávce (2 veganské kapsle™; 1 g):

Prebiotická směs (800 mg)
• Yacon (kořen) ◊∞ 
• Lopuch (kořen) ◊∞ 
• Proskurník lékařský (kořen) ∞
• Řasa kelp (list) ◊°∞


Probiotická směs (200 mg) Celkem až 40 MLD CFU*
• Lactobacillus plantarum UALp-05TM∞
• Lactobacillus acidophilus Superstrain DDS®-1∞ 
• Bifidobacterium animalis subsp. lactis Superstrain UABla-12TM∞
• Lactobacillus rhamnosus UALr-06TM∞ 
• Lactobacillus casei UALc-03TM∞ 
• Lactobacillus paracasei subsp. paracasei UALpc-04TM∞ 
• Lactobacillus gasseri UALg-05TM∞ 
• Lactobacillus salivarius UALs-07TM∞ 
• Lactobacillus reuteri UALre-16TM∞ 
• Streptococcus thermophilus UASt-09TM∞ 
• Bifidobacterium bifidum UABb-10TM∞ 
• Bifidobacterium longum subsp. longum UABl-14TM∞ 
• Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus UALb-15TM∞

◊ Organic
°  Divoce rostoucí
∞ TruGanic™
*  kolonií tvořících jednotek k datu expirace

 

Nutriční hodnoty V denní dávce
(2 Vegan Caps™;
1 g):
Energetická hodnota 4 kcal
Sacharidy < 1 g
Železo 0,6 mg (4,3 %)*
Jód 25 µg (16,6 %)*
  Není významným zdrojem energie, tuků, bílkovin ani cukrů.
* Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8 400 kJ/2 000 kcal)  
** Přirozeně vyskytující se sodík 

 

Velikost balení:

60/ 120 kapslí

 

Upozornění:

Není zdrojem energie, tuků, sacharidů, bílkovin ani soli. Jedná se o doplněk stravy, neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.

 

Skladování:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte při pokojové teplotě do 25°C (až 40 MLD CFU k datu expirace). Pro maximální účinnost uchovávejte v lednici. Chraňte před vlhkostí a přímým slunečním zářením. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: