Balíček pro regeneraci sportovce

Kód: 6-6-32
Neohodnoceno
Značka: neuvedeno
2 170 Kč –3 %
regenerace sportovce
2 170 Kč –3 % 2 100 Kč
skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
24.3.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vystačí na 2–3 měsíce.

Balíček obsahuje produkty pro podporu regenerace sportovce. Obsahuje tři produkty, každý po jednom kusu.

CalmMag
CalmMag je speciální dvousložkový potréninkový doplněk stravy pro podporu rychlé regenerace organismu po fyzickém výkonu. Hořčík podporuje činnost nervové soustavy a psychickou aktivitu.

SleepMag
SleepMag je složený z dobře vstřebatelného a využitelného magnesia ve formě bisglycinátu hořečnatého, aminokyselin glycinu, taurinu, extraktů z kozlíku lékařského a meduňky a také z inositolu. Tako komplexní směs pomáhá rychleji usnout a prohloubit spánek.

Magnesium Complex
Magnesium Complex je složený ze snadno vstřebatelných chelátových forem hořčíku – bisglycinátu, malátu a z vitamínu B6. Hořčík podporuje práci svalů, spolu s vitamínem B6 přispívá k efektivnímu energetickému metabolismu a k snížení míry únavy a vyčerpání organismu

Více informací a doporučené denní dávkování naleznete u příslušných produktů na našich stránkách či přímo na obalech doplňků stravy. Respektujte doporučené denní dávkování a způsob užívání. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.

Balíček obsahuje odborně nakombinované doplňky stravy, které v rámci komplexního působení mohou posloužit k přiblížení se či naplnění vašeho zdravotního cíle. Mohou vám ulehčit přemýšlení nad tím, co s čím vhodně kombinovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: