Balíček Podpora sportovce ADVANCED

Kód: 2172-6-15
Neohodnoceno
Značka: neuvedeno
4 744 Kč
skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
12.5.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vystačí na 1–2 měsíce při pravidelném tréninku.

Balíček je sestaven pro celkovou a dlouhodobou podporu sportovce a jeho výkonu včetně regenerace. Obsahuje 6 produktů, každý po jednom kusu.

Albion Magnesium 90 kapslí
Magnesium lze doporučit všem jedincům orientovaným na snížení únavy a vyčerpání, na udržení správného energetického metabolismu a stavu svalů a kostí.

Antioxidant Formula 90 kapslí (Směs antioxidantů)
Antioxidant Formula je doplněk stravy obsahující směs velmi silných antioxidantů, především L-glutathionu,  extraktu ze semen vinných hroznů, směs beta karotenů z mořské řasy, L-cysteinu, luteinu a vitamínů s minerálů. Tyto látky působí synergicky a jsou zaměřené primárně na oblast nápravy škod způsobených nadměrným oxidačním stresem.

Hydra Worx 500 g
Hydra Worx je pokročilý sacharidový nápoj s přidanými elektrolyty (hořčík, sodík a draslík) ve formě citrátů a chloridů. Obsahuje sacharidy ve velmi dobře vstřebatelné formě.

I Love BIO Protein 1,4 kg čokoláda
V receptuře I love BIO Proteinu je optimalizován obsah dvou hlavních zdrojů bílkovin v poměru 1:1. První složkou je nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát získaný ultrafiltrací tekuté syrovátky, druhou pak nativní mléčný koncentrát získaný ultrafiltrací přímo z kravského mléka.

Pro Recovery 2 kg malina
Doplněk stravy PRO RECOVERY je kombinací 100% hydrolyzátu syrovátkové bílkoviny, BCAA, l-glutaminu + energie z glukopolymerů (jen 2 % cukrů).

BCAA 200 kapslí
BCAA jsou esenciální aminokyseliny s rozvětveným řetězcem. Představují jedny z nejdůležitější esenciálních aminokyselin a jejich obsah představuje 33 % z celkového obsahu svalových bílkovin.

Více informací a doporučené denní dávkování naleznete u příslušných produktů na našich stránkách či přímo na obalech doplňků stravy. Respektujte doporučené denní dávkování a způsob užívání. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.

Balíček obsahuje odborně nakombinované doplňky stravy, které v rámci komplexního působení mohou posloužit k přiblížení se či naplnění vašeho zdravotního cíle.
Mohou vám ulehčit přemýšlení nad tím, co s čím vhodně kombinovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: