ASHWAGANDHA AA+

Kód: 2-2-V001
Neohodnoceno
Značka: Avita
459 Kč
dočasně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Ašvaganda je spojení dvou slov původem ze sansktu: ašva znamená kůň a ganda znamená síla. Pojem koňská síla se vztahuje na silné účinky, kterými rostlina disponuje. Jde o kořen rostliny Withania somnifera označované jako ašvaganda.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení: 60 tobolek
 
Doporučená denní dávka:  2 tobolky/600 mg po jídle
Obsah jedné tablety: 100% extrakt z kořene vzácné indické rostliny withania somnifera dunal (vitánie snodárná): 300 mg

Popis:
- Adaptogen – když jsou tělo a mysl v rovnováze
- Navozuje pocit energie a vitality
- Působí omlazujícím účinkem na organismus – rostlina věčného mládí
- Přispívá k optimální duševní a kognitivní činnosti, podporuje koncentraci, odstraňuje únavu – ve zdravém těle zdravý duch
- Působí pozitivně na svaly a podporuje fyzickou výdrž
- Udržuje normální funkci reprodukčního systému
- Přispívá k duševnímu zdraví a relaxaci – vitánie daruje sny
- Přispívá k odstranění stresu a podporuje zdravý spánek
- Udržuje normální stav pokožky
- Působí jako antioxidant – pomáhá chránit organismus před volnými radikály a oxidačním stresem, proto působí na organismus ochranným a osvěžujícím účinkem

Bylo prokázáno, že ashwagandha:
- Pomáhá snižovat stres, úzkost a chuť k jídlu
- Pomáhá zlepšovat paměť a kognitivní funkce
- Pomáhá zvýšit vytrvalost, sílu, velikost svalů a míru regenerace svalů
- Pomáhá zlepšit sexuální a reprodukční zdraví u mužů i u žen
- Pomáhá příznivě ovlivňovat duševní zdraví a dobrý spánek
- Pomáhá při udržování normální funkce štítné žlázy
- Působí jako silný antioxidant

Ashwagandha je vzácná rostlina pocházející z Indie. Její kořeny se po staletí využívají v tradiční indické medicíně – ajurvédě. Ashwagandha je vzácná pro své biologicky aktivní složky, které šetrným a bezpečným způsobem pomáhají lidskému organismu.

Naše ashwagandha KSM-66 je kořenový extrakt s nejvyšší koncentrací kompletního spektra účinných látek na trhu, přičemž zachovává všechny přírodní složky byliny v původní rovnováze. Obsahuje nejvyšší procentuální podíl withanolidů ze všech aktuálně dostupných výtažků získaných výlučně z kořene.

KSM-66 ashwagandha je značkový výtažek s celým spektrem s nejvyšší koncentrací všech hlavních výtažků z kořenů, které jsou dnes na trhu dostupné. Vyrábí se pomocí jedinečného vlastního postupu extrakce založeného na zásadách „zelené chemie“ bez použití alkoholu nebo jiného chemického rozpouštědla.

Z čeho jsou tablety produktu ASHWAGANDHA AA+ vyrobené?

Tablety, ve kterých je uložený prášek z listů ashwagandhy, jsou z látky hypromelóza.
Hypromelóza je netoxická potravinářská látky přírodního původu, která se používá jako činidlo s řízeným postupným uvolňováním léčebné složky do trávicího traktu. Je vhodná i pro vegany.

Proč naše ASHWAGANDHA AA+?

Naše ASHWAGANDHA AA+ s certifikátem KSM-66 je kořenový extrakt s nejvyšší koncentrací kompletního spektra účinných látek na trhu, přičemž zachovává všechny přírodní složky byliny v původní rovnováze. Obsahuje nejvyšší procentuální podíl withanolidů ze všech aktuálně dostupných výtažků získaných výlučně z kořene.

Všechny naše produkty se vyrábějí pod kontrolou Státní agentury pro výživu a léčiva (FDA) a jsou certifikované v Evropské unii. K výrobě všech našich výživových doplňků se využívají nejkvalitnější přírodní suroviny a jsou vyvinuté na základě nejnovějších výsledků vědeckého výzkumu v oblasti lékařství a nutričních doplňků i přírodního léčitelství. Zárukou jejich maximální bezpečnosti a kvality je i skutečnost, že systematicky sledujeme světové inovace v oblasti péče o lidské zdraví a dodržujeme podmínku, která je pro nás zásadní – nezávislost a partnerství výhradně s renomovanými výrobci přírodních produktů disponujícími certifikáty světové kvality.

Výživové doplňky nenahrazují pestrou stravu a zdravý životní styl.

Produkt není vhodný pro malé děti, těhotné a kojící ženy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: